Πρόσκληση σε Ημερίδα

Σας προσκαλούμε στην απογευματινή Ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 15/3/2023 στις 17:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του κλειστού γυμναστηρίου του σχολείου μας με θέμα «Η διαχείριση της συμπεριφοράς των παιδιών» με ομιλητή τον Δρ. Ευάγγελο Ζουρνατζή, Κλινικό Ψυχολόγο–Παιδοψυχολόγο-Εργοθεραπευτή, Διδάσκων στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης. Την εκδήλωση διοργανώνει το Δημοτικό Σχολείο Ζυγού σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, τον Αθλητικό Σύλλογο Άρη Ζυγού και τη Δημοτική Κοινότητα Ζυγού.