Προκήρυξη θέσης Σχολικού Τροχονόμου στο Δημοτικό Σχολείο Ζυγού

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι πολίτες, άντρες και γυναίκες, να καταθέσουν έντυπη αίτηση στη Διεύθυνση του Δημοτικού Σχολείου Ζυγού για πρόσληψή τους σε θέση σχολικού τροχονόμου κατά το διαδακτικό έτος 2022-2023.

Η κατάθεση των αιτήσεων θα γίνει έως και την Τρίτη 06 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 12:00.

Η διαδικασία είναι επείγουσα και οι ημερομηνίες θα τηρηθούν απαρέγκλιτα, ώστε το απόγευμα της Τρίτης 06 Σεπτεμβρίου 2022 να γίνει δυνατή η επιλογή και η τοποθέτηση Σχολικού Τροχονόμου.

Ειδικά έντυπα αιτήσεων και πληροφορίες διατίθενται από τη Διεύθυνση του Δημοτικού Σχολείου.