Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι η σχολική γιορτή λήξης θα πραγματοποιηθεί στον αύλειο χώρο του σχολείου μας την Τρίτη 14 Ιουνίου 2022 στις 19:00 το απόγευμα.

Σας προσκαλούμε λοιπόν να μας τιμήσετε με την παρουσία σας σε μια εκδήλωση που είναι αφιερωμένη στα παιδιά. Επίσης σας ενημερώνουμε ότι μετά από απόφαση του Συλλόγου Διδασκόντων  το πρωί της Τρίτης (14-06-2022) οι μαθητές θα σχολάσουν στις 11:30. Το ολοήμερο δεν θα λειτουργήσει.

Την Τετάρτη 15-06-2022 θα δοθούν στους μαθητές οι τίτλοι προόδου και σπουδών, θα αποχαιρετιστούμε και στη συνέχεια θα σχολάσουμε στις 9:30.