ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε  ότι την ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ το σχολείο θα συμμετέχει στην πανελλαδική εθελοντική δράση καθαρισμού LETS DO IT GREECE. Στα πλαίσια της δράσης αυτής μαθητές του σχολείου σε συνεργασία με τον Φυσιολατρικό σύλλογο  θα καθαρίσουν τον χώρο από το σχολείο μέχρι το πέτρινο γεφύρι . Την ίδια μέρα σε συνεργασία με τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων  σας καλούμε να βοηθήσετε σε καθαρισμούς, φυτεύσεις και πιθανά σε βάψιμο που θα γίνουν στον αύλειο χώρο του σχολείου . Για τον λόγο αυτό όσοι προσέλθετε παρακαλούμε να έχετε γάντια , μικρά ή μεγάλα σκαπτικά εργαλεία , φαράσια , σκούπες εξωτερικού χώρου, και όποιος έχει τρίμερ μεσινέζας. Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων και σας περιμένουμε στις 11 το πρωί.

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ