Εικαστικές δημιουργίες

Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια των εικαστικών οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές όλων των τμημάτων έφτιαξαν χειροποίητες καλλιτεχνικές δημιουργίες. Τα χειροτεχνήματα αυτά θα διατεθούν σε εντελώς προαιρετική βάση σε όσους γονείς επιθυμούν να ενισχύσουν την προσπάθεια των εκπαιδευτικών και των μαθητών μας. Ενδεικτικά παραθέτουμε ορισμένες φωτογραφίες.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA